Historik för Ankersjö, Per-eric (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 1999-10-31
Kommunfullmäktiges valberedning -
ers
1998-11-01 - 1999-02-15
Kommunstyrelsen -
led
1996-12-12 - 1998-12-31
Kommunstyrelsens arbets- och planeringsutskott -
led
1997-11-14 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunfullmäktiges valberedning -
ers
1997-04-14 - 1998-10-31
Kommunstyrelsens arbets- och planeringsutskott -
ers
1996-12-12 - 1997-11-13
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott -
led
1995-01-01 - 1996-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
1995-01-01 - 1996-12-11
Revisorer -
revers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1993-05-19 - 1994-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1993-05-19

     Uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)